Sędziował : Leszek Będkowski.

Skład Płomień ; Aleksander Golis - Jakub Kowalski, Jakub Światek, Mikołaj Musialak (kpt), Patryk Płatek, Kacper Kowalczyk, Marta Pilecka, Piotr Zawadowicz, Patryk Podkalicki - Michał Budzowski, Wojciech Oboński, Kacper Korbela, Ksawery Balbus.

Skład UKS Myszków : Marcel Bitner (kpt) - Konrad Merta, Dawid Unchast, Hubert Łazaj, Daniel Łapaj, Dominik Okularczyk, Patryk Kowacki, Wiktor Nowak, Krystian Filipek. Trener : Jacek Woś.

Opis więcej..

Mecz był bardzo wyrównany a wynik pokazuje tylko super skuteczność UKS-u. W 6' obrońca blokuje strzał Patryka Podkalickiego do pustej bramki, a w 10' bramkarz broni w sytuacji sam na sam z Patrykiem. W odpowiedzi Olek Golis broni sam na sam w 13' a w 17' po zamieszaniu pod bramka goście obejmują prowadzenie. Po przerwie w 37' złe zagranie Patryka Płatka wykorzystują goście i jest 0-2. Zaraz po wznowieniu Kacper Kowalczyk dośrodkowuje i Wojtek Oboński z bliska nie zdołał pokonać kapitana gości.Trzecia bramkę tracimy kiedy Marta Pilecka odbywała karę 3' minut a goście wykorzystali jedną z kontr. Jeszcze w 48' bramkarz broni strzał Patryka Podkalickiego a w 51' będący sam na sam Patryk mija bramkarza ale obrońca wybija mu piłkę.  W ostatniej akcji meczu Mikołaj Musialak nie zdołał pokonać bramkarza UKS-u.

Podsumowując trzeba pochwalić drużynę za walkę i wyrównany mecz, wynik niekorzystny ale liczymy ,że następny będzie jeszcze lepszy a wynik ... nie jest w końcu najważniejszy.