Płomień Kuźnica Marianowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Kipsta F700

Kalendarium

31

08-2015

pon.

26 urodziny obchodzi Bartosz Michalski

Trampkarze : trening g.16.00 orlik

Orliki : trening g.17.00 orlik

Seniorzy+juniorzy : trening g.18.15 boisko

01

09-2015

wtorek

02

09-2015

środa

03

09-2015

czwartek

04

09-2015

piątek

05

09-2015

sobota

06

09-2015

niedziela

13 urodziny obchodzi Karol Skóra

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 350, wczoraj: 256
ogółem: 522 884

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

2 Kolejka :Golce

  • autor: Przemko95, 2015-08-26 18:25

Amator Golce 1-6 Płomień Kuźnica 

Pierwsze 25 min meczu to znaczna przewaga Amatora, który prowadził grę i miał swoje sytuacje podbramkowe jednak nie potrafił ich wykorzystać.

27 min to pierwsza z groźnych sytuacji Płomienia po wyrzucie piłki z autu i przedłużeniu jej na długi słupek bramkę zdobywa Maciej Pluta po ładnym uderzeniu z woleja.

Już 2 minuty później na tablicy pojawił się wynik 0-2 gdy po strzale Damiana Chalemskiego i wypuszczeniu piłki przez bramkarza w polu karnym odnalazł się Przemysław Sikora i strzałem głową pokonał swojego imiennika z drużyny gospodarzy.

W 35 min było już 0-3 gdy w polu karnym padł Chalemski sędzia wskazał na 11 metr do piłki podszedł Pidzik Artur i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

Do końca pierwszej połowy utrzymywała się przewaga Płomienia jednak żadna bramka już nie padła.

Początek drugiej połowy był wyrównany aż do 56 min gdy po kontrataku Płomienia było już 0-4, długie podanie Pidzika na skrzydło do Kamila Korzenia i ten wychodząc sam na sam z bramkarzem i pozostawił mu żadnych szans na skuteczną interwencje.

63 min to bramka na 0-5 strzelcem jej był Mateusz Dziewoński, który strzałem po ziemi w długi róg pokonał bramkarza gospodarzy. 

Autorem ostatniej bramki na 0-6 był Sebastian Korzeniec, który po bardzo składnej akcji zespołu popisał się jeszcze lepszym uderzeniem w prawy górny róg bramkarza.

Honorową bramkę dla Amatora w 88 min zdobył Michał Wróblewski.

Spotkanie to zakończyło się niespodziewanie bardzo pewnym zwycięstwem naszego zespołu i jest to bardzo dobre rozpoczęcie sezonu wykonaniu Płomienia. Życzymy sobie aby ta passa trwała jak najdłużej.

3 Kolejka to kolejny wyjazd i to na bardzo trudny teren dla Płomienia. Nasz zespół uda się na spotkanie do Przyrowa z tamtejszym Piastem. Z poprzednich sezonów wiemy tyle że mecze te są bardzo wyrównane i zapewne przyniosą nam bramki i kolejne emocje.


Aktualności

Rozpoczęcie za 3

  • autor: Przemko95, 2015-08-18 18:15

W niedziele na inaugurację zmagań w lidze okręgowej nasza drużyna pokonała na własnym boisku 3-0 spadkowicza z 4 ligi Pilice Koniecpol.

Pierwsza bramka padła w 16 min meczu gdy po faulu na Kamilu Korzeńcu w polu karnym sędzia wskazał na 11 metr do piłki podszedł Artur Pidzik i pewnie pokonał bramkarza gości.

Ten sam zawodnik w 37 min ładnym strzałem z narożnika pola karnego po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Niespełna 3 min po stracie bramki przed Pilice padła kolejna bramka autorem tego gola był Damian Chalemski który strzałem z 20 metrów nie dał szans na skuteczną interwencje bramkarzowi.

Wynik meczu nie odzwierciedla jednak sytuacji jaka panowała na boisku cały mecz stał na wyrównanym poziomie każda drużyna miała swoje akcje bramkowe jednak to właśnie Płomień lepiej je wykorzystał i to doprowadziło do pokonania drużyny z Koniecpola.

Następnym rywalem naszej drużyny będzie Amator Golce. W pierwszej kolejce Amator pokonał 1-0 Piast Przyrów.


Inauguracja sezonu 2015/2016

  • autor: Przemko95, 2015-08-16 12:15

Po przełożeniu pierwszej kolejki z powodu panujących w tamtym czasie upałów, rozpoczęcie sezonu odbędzie się 16.08.2015 na boisku przy ul.Zdrowej 62/58. 

Mecz dla gospodarzy zapowiada się bardzo ciężko ponieważ, przyjezdną drużyną będzie spadkowicz z 4 ligi Pilica Koniecpol.

Płomień jednak będzie chciał rozpocząć nowy sezon od zwycięstwa na własnym boisku, dlatego mecz obu drużyn przyniesie nam bramki i ciekawe widowisko.

Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!  


Ostatni sparing przed ligą wygrany

  • autor: Przemko95, 2015-08-08 09:34

05-08-2015 Czarni Starcza - Płomień Kużnica

 

Kadra Płomień 

Piotr Węzik, Kamil Ślusarczyk, Mateusz Hofman, Michał Sosnowski (Robert Błoch) , Adrian Starczewski (Daniel Majchrzak) , Piotr Kotas, Paweł Kmiecik, Artur Pidzik, Kamil Korzeniec, Przemysław Sikora (Dariusz Madejski), Damian Chalemski

Bramki: 1' Pidzik, 4' Sikora, 10' Pidzik, 66' Korzeniec, 79' Pidzik, 81' Sosnowski,

Asysty: Sikora x2, Pidzik x2, Korzeniec, Kmiecik  

 


Pierwsza kolejka ODWOŁANA

  • autor: Przemko95, 2015-08-07 14:52

Pierwszy mecz nowego sezonu został odwołany z powodu wysokiej temperatury. A więc zaczynamy sezon drugą kolejką i meczem na własnym boisku z Pilica Koniecpol. 


Tydzień przed liga wygrana w Dobrodzieniu !

  • autor: kibicPKM, 2015-08-01 22:12

01.08.2015r  g.16.00

KS START Dobrodzień - LKS PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa 1:4 (0:1)

Sędzia główny: Marian Królak.

33' 0-1 zaw.test 1 ( asysta R.Błoch)

58' 0-2 zaw.test 1 (asysta P.Wojtysiak)

70' 1-2 K.Otrzonsek

77' 1-3 P.Kotas (asysta zaw.test 1)

90' 1-4 P.Kotas (asysta zaw.test 1)

 

START DOBRODZIEŃ: Hadyk - Hehnel, Olearczuk, Zawodnik Testowany 1, Macherzyński - S.Grzesik - Otrzonsek, Dodat, Zawodnik Testowany 2, Ziaja - M.Kudełko oraz D.Kudełko. Trener: Marcin BRYŚ.

Płomień : P.Węzik - D.Madejski, M.Hofman, K.Ślusarczyk, P.Wojtysiak - D.Majchrzak, P.Kotas, M.Sosnowski, A.Janas - zaw.test 1, R.Błoch

 


Drugie miejsce młodzików w Poczesnej !

  • autor: kibicPKM, 2015-02-28 16:41

W dniu 28 lutego 2015r  w Hali Sportowej w Pocześnie rozegrany został Turniej o Puchar Wójta Gminy Poczesna dla piłkarzy z rocznika 2002 i młodsi. Organizatorem tego Turnieju już po raz III była Olimpia Huta Stara. Wystąpili w nim nasi młodzicy i odnieśli kolejny sukces zajmując drugie miejsce.

Drużyna wystąpiła w składzie : Aleksander Golis - Karol Skóra, Mikołaj Musialak, Patryk Podkalicki, Kacper Blukacz, Wojciech Oboński, Stanisław Golis, Rafał Czerwik, Łukasz Stankowski, Filip Kaczmarzyk, Dominik Kott.

Wyniki w więcej...


Zebranie sprawozdawczo-wyborcze !

  • autor: kibicPKM, 2015-01-16 13:43

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Klubu Sportowego LKS Płomień Kuźnica Marianowa.

Informujemy, że Walne Zebranie Członków Klubu odbędzie się w dniu 23 stycznia 2015 (tj. piątek) w I terminie o godzinie 19.00 (z wymaganym quorum) lub w II terminie o godzinie 19.15 (bez względu na ilość członków) w budynku remizy OSP  przy ul.Zdrowej.

Zarząd klubu zaprasza wszystkich członków, zawodników, rodziców i kibiców.


Życzenia Świateczne !

  • autor: kibicPKM, 2014-12-23 19:41

Niech magia tych świat przyniesie Ci radość

Życzenia dla wszystkich zawodników i ich rodziców, trenerów, działaczy oraz kibiców :)

 


Młodzicy na podium turnieju w Blachowni!

  • autor: kibicPKM, 2014-12-14 17:45

Niespodziewany sukces w "Blachownia Cup 2014" młodzików !

2 miejsce w Blachownia Cup 2014 - rocznik 2002-2003 dla Płomienia Kuźnica Marianowa Częstochowa skład: Aleksander Golis - Mikołaj Musialak, Patryk Podkalicki, Oskar Wnuczek, Wojciech Oboński, Patryk Płatek, Jakub Świątek, Jakub Kowalski, Karol Skóra, Rafał Czerwik, Michał Budzowski, Kamil Pyrkosz.
Jedyny zespół z którym przegraliśmy i straciliśmy bramki to zwycięzcy RKS Raków Częstochowa.


Wyniki meczów:
Płomienia Kuźnica Marianowa - Liswarta Lisów 2-0  (O.Wnuczek, P.Podkalicki)
Płomienia Kuźnica Marianowa - Pogoń Kamyk 0-0
Płomienia Kuźnica Marianowa - RKS Raków 1-5  (P.Podkalicki)
Płomienia Kuźnica Marianowa - KS Panki 1-0  (P.Podkalicki)
Płomienia Kuźnica Marianowa - Orlik Blachownia 1-0
(O.Wnuczek)

Klasyfikacja Końcowa:

1. Raków Częstochowa
2. Płomień Kuźnica Marianowa
3. KS Panki
4. Orlik Blachownia
5. Pogoń Kamyk
6. Olimpia Huta Stara
7. Liswarta Lisów
8. Beniaminek Częstochowa

Mecze naszej drużyny z Turnieju w Blachowni 14.12.2014.


Płomień Kuźnica Marianowa - Liswarta Lisów
https://www.youtube.com/watch?v=h4HTuXi1PKU

Płomień Kuźnica Marianowa - Pogoń Kamyk
https://www.youtube.com/watch?v=vgKSu23Q6-o
Płomień Kuźnica Marianowa - RKS Raków Częstochowa
https://www.youtube.com/watch?v=MdtHyxsRxJ0
Płomień Kuźnica Marianowa - KS Panki 1 0
https://www.youtube.com/watch?v=wdJJgwTu7z0
Płomień Kuźnica Marianowa - Orlik Blachownia 1-0
https://www.youtube.com/watch?v=-bD1RoQmaoA

 

2 miejsce w Blachownia Cup 2014 - rocznik 2002-2003 dla Płomienia Kuźnica Marianowa Częstochowa skład: Aleksander Golis - Mikołaj Musialak, Patryk Podkalicki, Oskar Wnuczek, Wojciech Oboński, Patryk Płatek, Jakub Świątek, Jakub Kowalski, Karol Skóra, Rafał Czerwik, Michał Budzowski, Kamil Pyrkosz.Jedyny zespół z którym przegraliśmy i straciliśmy bramki to zwycięzcy RKS Raków Częstochowa. Za rok będzie 1 miejsce :-)wyniki meczów:Płomienia Kuźnica Marianowa - Liswarta Lisów 2-0Płomienia Kuźnica Marianowa - Pogoń Kamyk 0-0Płomienia Kuźnica Marianowa - RKS Raków 1-5Płomienia Kuźnica Marianowa - KS Panki 1-0Płomienia Kuźnica Marianowa - Orlik Blachownia 1-0Klasyfikacja Końcowa:1. Raków Częstochowa2. Płomień Kuźnica Marianowa3. KS Panki4. Orlik Blachownia5. Pogoń Kamyk6. Olimpia Huta Stara7. Liswarta Lisów8. Beniaminek Częstochowa

na zdjęciu brak Jakuba Świątka ( musiał wyjechać wcześniej z turnieju)

Wyniki turnieju więcej


Archiwum aktualności


Mecz 2015-08-16, 18:00


herb Płomień Kuźnica Marianowa 3:0 herb Pilica Koniecpol
Płomień Kuźnica Marianowa   Pilica Koniecpol

Najbliższe spotkanie

Liswarta PopówPłomień Kuźnica Marianowa
Liswarta Popów   Płomień Kuźnica Marianowa
2015-09-02, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Piast PrzyrówPłomień Kuźnica Marianowa
Piast Przyrów 0:0 Płomień Kuźnica Marianowa
2015-08-29, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Płomień Kuźnica Marianowa - Warta Mstów
Skra II Częstochowa - Piast Przyrów
Orzeł Pasry - Babienica - Sparta Lubliniec
Liswarta Popów - Lotnik Kościelec
Pilica Koniecpol - Liswarta Krzepice
Amator Golce - Unia Kalety

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Piast Przyrów 0:0 Płomień Kuźnica Marianowa
Warta Mstów 3:3 Amator Golce
Liswarta Krzepice 0:0 Liswarta Popów
Lotnik Kościelec 4:0 Orzeł Pasry - Babienica
Sparta Lubliniec 4:1 Skra II Częstochowa
Unia Kalety 2:2 Pilica Koniecpol

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Przemko95 2

Ankiety

Które miejsce w rundzie zasadniczej 2015/2016 zajmie Plomień.

Zegar