Płomień Kuźnica Marianowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

02

02-2015

pon.

Orliki : trening g.10.00 - 11.30 sala

Młodzicy : trening g.11.30 - 13.00 sala

03

02-2015

wtorek

Orliki : trening g.10.00 - 11.30 sala

Młodzicy : trening g.11.30 - 13.00 sala

04

02-2015

środa

Orliki : trening g.10.00 - 11.30 sala

Młodzicy : trening g.11.30 - 13.00 sala

Seniorzy : trening g.19.00 sala SP8

05

02-2015

czwartek

Orliki : trening g.10.00 - 11.30 sala

Młodzicy : trening g.11.30 - 13.00 sala

06

02-2015

piątek

Orliki : trening g.10.00 - 11.30 sala

Młodzicy : trening g.11.30 - 13.00 sala

Seniorzy : trening g.17.15 sala SP8

07

02-2015

sobota

08

02-2015

niedziela

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 69, wczoraj: 265
ogółem: 476 280

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze !

  • autor: kibicPKM, 2015-01-16 13:43

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Klubu Sportowego LKS Płomień Kuźnica Marianowa.

Informujemy, że Walne Zebranie Członków Klubu odbędzie się w dniu 23 stycznia 2015 (tj. piątek) w I terminie o godzinie 19.00 (z wymaganym quorum) lub w II terminie o godzinie 19.15 (bez względu na ilość członków) w budynku remizy OSP  przy ul.Zdrowej.

Zarząd klubu zaprasza wszystkich członków, zawodników, rodziców i kibiców.


Życzenia Świateczne !

  • autor: kibicPKM, 2014-12-23 19:41

Niech magia tych świat przyniesie Ci radość

Życzenia dla wszystkich zawodników i ich rodziców, trenerów, działaczy oraz kibiców :)

 


Młodzicy na podium turnieju w Blachowni!

  • autor: kibicPKM, 2014-12-14 17:45

Niespodziewany sukces w "Blachownia Cup 2014" młodzików !

2 miejsce w Blachownia Cup 2014 - rocznik 2002-2003 dla Płomienia Kuźnica Marianowa Częstochowa skład: Aleksander Golis - Mikołaj Musialak, Patryk Podkalicki, Oskar Wnuczek, Wojciech Oboński, Patryk Płatek, Jakub Świątek, Jakub Kowalski, Karol Skóra, Rafał Czerwik, Michał Budzowski, Kamil Pyrkosz.
Jedyny zespół z którym przegraliśmy i straciliśmy bramki to zwycięzcy RKS Raków Częstochowa.


Wyniki meczów:
Płomienia Kuźnica Marianowa - Liswarta Lisów 2-0  (O.Wnuczek, P.Podkalicki)
Płomienia Kuźnica Marianowa - Pogoń Kamyk 0-0
Płomienia Kuźnica Marianowa - RKS Raków 1-5  (P.Podkalicki)
Płomienia Kuźnica Marianowa - KS Panki 1-0  (P.Podkalicki)
Płomienia Kuźnica Marianowa - Orlik Blachownia 1-0
(O.Wnuczek)

Klasyfikacja Końcowa:

1. Raków Częstochowa
2. Płomień Kuźnica Marianowa
3. KS Panki
4. Orlik Blachownia
5. Pogoń Kamyk
6. Olimpia Huta Stara
7. Liswarta Lisów
8. Beniaminek Częstochowa

Mecze naszej drużyny z Turnieju w Blachowni 14.12.2014.


Płomień Kuźnica Marianowa - Liswarta Lisów
https://www.youtube.com/watch?v=h4HTuXi1PKU

Płomień Kuźnica Marianowa - Pogoń Kamyk
https://www.youtube.com/watch?v=vgKSu23Q6-o
Płomień Kuźnica Marianowa - RKS Raków Częstochowa
https://www.youtube.com/watch?v=MdtHyxsRxJ0
Płomień Kuźnica Marianowa - KS Panki 1 0
https://www.youtube.com/watch?v=wdJJgwTu7z0
Płomień Kuźnica Marianowa - Orlik Blachownia 1-0
https://www.youtube.com/watch?v=-bD1RoQmaoA

 

2 miejsce w Blachownia Cup 2014 - rocznik 2002-2003 dla Płomienia Kuźnica Marianowa Częstochowa skład: Aleksander Golis - Mikołaj Musialak, Patryk Podkalicki, Oskar Wnuczek, Wojciech Oboński, Patryk Płatek, Jakub Świątek, Jakub Kowalski, Karol Skóra, Rafał Czerwik, Michał Budzowski, Kamil Pyrkosz.Jedyny zespół z którym przegraliśmy i straciliśmy bramki to zwycięzcy RKS Raków Częstochowa. Za rok będzie 1 miejsce :-)wyniki meczów:Płomienia Kuźnica Marianowa - Liswarta Lisów 2-0Płomienia Kuźnica Marianowa - Pogoń Kamyk 0-0Płomienia Kuźnica Marianowa - RKS Raków 1-5Płomienia Kuźnica Marianowa - KS Panki 1-0Płomienia Kuźnica Marianowa - Orlik Blachownia 1-0Klasyfikacja Końcowa:1. Raków Częstochowa2. Płomień Kuźnica Marianowa3. KS Panki4. Orlik Blachownia5. Pogoń Kamyk6. Olimpia Huta Stara7. Liswarta Lisów8. Beniaminek Częstochowa

na zdjęciu brak Jakuba Świątka ( musiał wyjechać wcześniej z turnieju)

Wyniki turnieju więcej


Kadra młodzików na turniej w Blachowni !

  • autor: kibicPKM, 2014-12-12 10:20

W dniu 14 grudnia 2014r o g.9.00 rozpoczyna się turniej w Blachowni. Zbiórka przy szkole 8.15 : kadra - Aleksander Golis - Mikołaj Musialak, Marta Pilecka, Patryk Podkalicki, Oskar Wnuczek, Wojciech Oboński, Patryk Płatek, Dawid Zalasiński, Jakub Świątek, Jakub Kowalski, Karol Skóra, Rafał Czerwik, Michał Budzowski, Kamil Pyrkosz.


Zwycięstwo w V Mikołajkowym turnieju o Puchar Wilka!

  • autor: kibicPKM, 2014-12-07 19:29

Zwycięstwo młodzików w turnieju halowym !

W dniu 7 grudnia nasz zespół młodzików D2 (2003 i młodsi) uczestniczył w V Mikołajkowym Turnieju piłki nożnej o Puchar Wilka !

W ostatnim meczu turnieju i zwycięstwem z Pogonią Blachownia różnicą trzech bramek zespół zapewnił sobie pierwsze miejsce w turnieju.

Królem strzelców został Patryk Podkalicki - zdobywca 7 bramek !

 

Wyniki turnieju wkrótce.


Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

  • autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!


Porażka juniorów młodszych z UKS-em Raków!

  • autor: kibicPKM, 2014-06-29 14:10

29.06.2014r  g.9.30 ul.Limanowskiego (sztuczna)

                         UKS Raków Częstochowa - Płomień 9-3 (4-0)

2' 1-0 (rzut karny),  8' 2-0,  21' 3-0,  22' 4-0,  43' 5-0,  46' 5-1 D.Janas (asysta T.Kołaczyk),  56' 5-2 D.Janas (asysta A.Janas),  62' 6-2,  68' 7-2,  70' 8-2,  72' 9-2,  78' 9-3 A.Janas (asysta A.Kołaczyk).

Sędziował : Rafał Woszczyk

Skład Płomienia : Adam Galas (41' Bartosz Szymczyk) - Daniel Majchrzak, Tobiasz Kołaczyk, Adrian Kołaczyk, Szymon Janowicz - Arian Janas, Jakub Kołaczyk, Kamil Polaczkiewicz - Krzysztof Kowalczyk (41' Adam Galas), Patryk Siba - Dawid Janas. Trener : Sławomir Bartłomiejczyk


Sparing już juniorów młodszych!

  • autor: kibicPKM, 2014-06-23 20:05

23.06.2014r  g.17.30 ul.Powstańców

                                Salos Częstochowa - Płomień 7-8 (4-2)

Bramki : 2-1 A.Janas, 2-2 D.Janas, 4-3 T.Kołaczyk, 4-4 A.Kołaczyk (karny), 7-5 A.Kołaczyk, 7-6 A.Kołaczyk, 7-7 K.Polaczkiewicz, 7-8 D.Janas.

Skład Płomienia : Bartosz Szymczyk - Szymon Janowicz, Daniel Majchrzak, Adrian Kołaczyk, Piotr Tanerski, Jakub Kołaczyk, Adrian Janas, Marcin Polus, Kamil Polaczkiewicz, Dawid Janas, Tobiasz Kołaczyk, grali również Michał Kolasa, Michał Atłasik, Patryk Purgal.


Zwycięstwo na koniec ligi trampkarzy !

  • autor: kibicPKM, 2014-06-16 22:12

16.06.2014r  g.17.30

                           Warta Mstów - Płomień  1-5 (0-0)

38' 0-1 D.Janas (asysta D.Majchrzak)

57' 0-2 A.Janas (asysta D.Janas)

60' 0-3 A.Janas (asysta P.Siba)

63' 0-4 P.Siba (rzut karny)

64' 1-4 K.Motłoch

70+2" D.Janas (asysta A.Galas)

Sędziował : Szymon Wroński

Warta Mstów : Mateusz Bajor - Daniel Bajor, Michał Bajor, Wojciech Banaś, Kuba Cichór, Adrian Jura (kpt), Krzysztof Motłoch, Mateusz Rozpondek, Michał Sowiński, Maksymilian Stanirowski, Bruno Waszkiewicz. Trener : Prometeusz Morawiak.

Płomień : Adam Galas - Paweł Opara, Szymon Janowicz, Daniel Majchrzak, Patryk Pituła - Adrian Janas, Michał Atłasik - Michał ębik, Krzysztof Kowalczyk, Patryk Siba - Dawid Janas. Trener : Artur Pidzik.

 


Turniej młodzików w Kamyku !

  • autor: kibicPKM, 2014-06-13 21:33

Na turniej w Kamyku jadą : Aleksander Golis, Mikołaj Musialak, Krzysztof Kowalczyk, Kacper Kowalczyk, Jakub Kowalski, Jakub Światek, Patryk Płatek, Radosław Żurek, Patryk Podkalicki, Oskar Wnuczek, Wojciech Oboński, Daniel Żółciński. Wszyscy czerwone stroje, zbiórka w klubie g.8.000, zabieramy kanapki .


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Płomień Kuźnica Marianowa 1:0 Jedność Boronów
2014-11-08, 11:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Płomień Kuźnica Marianowa 1:0 Jedność Boronów
Gmina Kłomnice 1:0 KS Panki
Skra II Częstochowa 2:1 Warta Mstów
Warta Kamieńskie Młyny 6:1 Mechanik Kochcice
Lotnik Kościelec 4:0 Śląsk Koszęcin
Sparta Lubliniec 1:4 Pogoń Kamyk